Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ero - Le T'folin

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
-Diten qe t'njoftova,
zemren ty ta kom dhuru.
-E kam dit qe bon per mu,
ti je e vetmja per mu.
-Me ty do kaloj cdo mun n'ket jet...
sa tkam kerku, deri sa t 'kam gjet,

Ref.
-Le t'folin, le t'folin
Ty t'kam premtu...
Deri n fund ne pafundsi,
Dashni me t 'dhuru.

-Le t'folin, le t'folin
Ty t'kam premtu...
Deri n fund ne pafundsi,
Dashni me t 'dhuru.

-S'dua ta takoj nje tjeter,
sespe ty te kam pran.
-Jo jo nuk t ndrroj me tjeter
Vetem ti gjall me mban...
-Me ty do kaloj cdo mun n'ket jet...
Sa tkam kerku, deri sa t 'kam gjet.

Ref.
-Le t'folin, le t'folin
Ty t'kam premtu...
Deri n fund ne pafundsi,
Dashni me t 'dhuru.

-Le t'folin, le t'folin
Ty t'kam premtu...
Deri n fund ne pafundsi,
Dashni me t 'dhuru.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)