Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ero - Jeten Me Dashni

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ta fala jeten me dashni
Ta fala zemren me gjith shpirt
Per ty mendoj, nate e dit...
Nate e dit..
Per ty o SHPIRTI IM...
Per ty o SHPIRTI IM...
Ma ke marr zemren...
N'kontaktin e par
A m'bohesh ti femer...
Amo jo per 1 nate...
Qysh e ki qat emer?!
Moj e amel si mjalt!
Per ty e kom 1 zemer...
Hajde merre, lej fjalt!
Me ty du mi prek krejt majet
Nga ty um heken mu galjet!
Jo, si kom zemer un fajet!
PSE T'DU?! Pse T'DU
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)