Ero - Fajin

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Se kam dit
Jo se kam prit
Qe ti ke lujt me shpirtin tim
Fajin e mbaj qe mos t'mbes jetim
Fajin e mbaj qe mos t'mbes jetim
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)