Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Gimi-O & Qendresa - Nuse

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ani mori nuse, ani qaf gastare
Ani mori nuse, ani qaf gastare

Ani a don rruze,ani a don pare
Ani a don rruze,ani a don pare

As nuk dua rruze as nuk dua pare
As nuk dua rruze as nuk dua pare

Une e dua burrin, baca me cigare
Une e dua burrin, baca me cigare
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)