Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bes Kallaku - Ça M'ke Bo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ca m'ke bo se m'myti malli?
Ca m'ke bo moj ça m'ke bo?
Ta ha zemrën për së gjalli!
Ca m'ke bo moj, ça m'ke bo?

A ça m'ke bo se m'myti malli?
Ca m'ke bo, ça m'ke bo?
Ta ha zemrën për së gjalli!
Ca m'ke bo moj ça m'ke bo?

Uh malli, malli
për ty zemrën m'a kalli!
Uh halli, halli
me ty më ka zan' halli!
Uh none, none!
O goce ça na bone?
Paske vesh nallone se qënke goc tirone!

Naze madhe je, naze madhe je,
naze madhe, naze madhe, naze madhe je...
Naze madhe je, shoqen nuk e ke,
naze madhe, naze madhe, naze madhe je...

Ca m'ke bo se m'myti malli?
Ca m'ke bo moj ça m'ke bo?
Ta ha zemrën për së gjalli!
Ca m'ke bo moj ça m'ke bo?

A ça m'ke bo se m'myti malli?
Ca m'ke bo, ça m'ke bo?
Ta ha zemrën për së gjalli!
Ca m'ke bo moj ça m'ke bo?

Kam pi jam bo tapë,
telefonin pse s'ma hap?
Kam pi jam bo spate,
se ma dogje zemrën flakë!

Wow baby wow
qenke bo ti sonte wow!
Ti e din që ta ha zemrën
si damote zemërkau.

Naze madhe je, naze madhe je,
naze madhe, naze madhe, naze madhe je...
naze madhe je, shoqen nuk e ke,
naze madhe, naze madhe, naze madhe je...

Ca m'ke bo se m'myti malli?
Ca m'ke bo moj ça m'ke ba?
Ta ha zemrën për së gjalli!
Ca m'ke bo moj ça m'ke bo?

A ça m'ke bo se m'myti malli?
Ca m'ke bo, ça m'ke bo?
Ta ha zemrën për së gjalli!
Ca m'ke bo moj ça m'ke bo?
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)