Më mbaj mend (për 1 muaj)

Term & Rvchet - Any Little Thing

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
...
...
E kam 1 zemër qe gjoksi mezi ma mban
E kam 1 femër t omel qe shum ma han
Sme rruhet kari per askond a kupton
Kam cuna ne 4 an qe qendrojn si veteran
...
...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)