Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fero - Mama

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Lucry, Suena
Du me mrri
Kom me mrri qato qe prej meje...

[REF.:]
Du me mrri, kom me mrri
Kom me mrri qato qe kurre prej meje se kane prit
Mhhm oh, du me mrri
Kom me mrri qato qe kurre ju s'keni muj me mrri
Mhhm oh, du me mrri, kom me mrri, du me mrri
Mhhm oh, du me mrri
Kom me mrri ondren qe e e kom pas si fmi
Mhm oh, du me mrri, du me mrri, kom me mrri
Mhhm oh, kom me mrri
Kom me mrri ondren qe e kom pas si fmi

Mhhm oh, me shoqni
Problemet i kom kalu si burre edhe pse jom kon fmi
Mhhm oh, i kom pi
I kom pi krejt drrogat edhe hala nuk jom ngi
Mhhm oh, kom merzit
Kom merzit familjen tu e njek ni t'ardhme t'mire
Mhhm oh, s'e kom dit
Kom menu qashtu qysh e kom zemren ti e ki
Mhhm oh, kom merzit
Kom merzit familjen tu e njek ni t'ardhme t'mire
Mhhm oh, s'e kom dit
Kom menu qashtu qysh e kom zemren ti e ki
Mhhm oh, t'kom dhon dashni, t'kom lon me ik
T'kom lon me ik se ti sem ke kuptu mu mire
Hala jom tu e pi, e arsye pse e pi (arsyeja pse e pi)
Mrena vetes kom merzi, shoket e mi jon tu e shit
Qet' mall qe ti n'treg e ki (n'treg e ki)
20 veta me ni shpi
Edhe vet' e di qe kjo nuk o krenari
E imponon vec jeta e vshtir'

Cdo nate i lutem Zotit ti falma
Qe t'kom bo mu ni keq ty, mama
Ke sakrifiku n'jete per mu, mama
Ti je ma e mira n'bote per mu, mama
Cdo nate i lutem Zotit ti falma
Qe t'kom bo mu ni keq ty, mama
Ke sakrifiku n'jete per mu, mama
Ti je ma e mira n'bote per mu, mama

[REF.:]
Du me mrri, kom me mrri
Kom me mrri qato qe kurre prej meje se kane prit
Mhhm oh, du me mrri
Kom me mrri qato qe kurre ju s'keni muj me mrri
Mhhm oh, du me mrri, kom me mrri, du me mrri

Ohh, mhhm mhhm oh
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)