Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kidda & Aribeatz - Barreti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
A-A-AriBeatz
Kallxom bre flaka ku meti
E more po ku e le ti
Dashnia jon ska pas ending
Ku meti Hana, Hana

Krejt kam besu se nuk mle ti
Prap mu mthot jom i keqi
Prandaj e Ta Ta Ta Ta
Prandaj e nxjerri Barreti

Zemer nuk kom ma ndjenja
Vendi ftoft e kot un jom
O mami nuk ki shance
Prandaj e nxjerri barreti

You got me well well well well
Krejt bota le le le le
O mami je je je je
Prandaj e nxjerri barreti

You got me well well well well
Krejt bota le le le le
O mami je je je je
Gyal e vuna barreti

Zemra ftoft nuk kalon ti i zi (mama)
Zemra ftoft jeten ta bon errsir,krejt nivele
O nono nuk ka falje
Me mpre nbes vec a kallesh
O nono nuk ka falje

Zemer nuk kom ma ndjenja
Vendi ftoft e kot un jom
O mami nuk ki shance
Prandaj e nxjerri barreti

You got me well well well well
Krejt bota le le le le
O mami je je je je
Prandaj e nxjerri barreti

You got me well well well well
Krejt bota le le le le
O mami je je je je
Gyal e vuna barreti
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)