Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kidda - Qa Po Thu?

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
O qa po thu, kallxom qa po thu (2x)
Ju njeki njo ka njo
Spermeni emra po jan do a i do
(Me ni koh)
(She only f**k with the biggies,she never f**k with the smalls)
(Me ni koh)
(My team be the biggest,so i guess she f**ked em up)

O qa po thu, kallxom qa po thu
Kurr nuk jom ndrru,jo kurr nuk jam ndryshu
O qa po thu, kallxom qa po thu
Nuk jom dorzu, jo kurr nuk jom dorzu (2x)

Gucci Gucci, nuk veshi Gucci veshi Prada
Nuk ka njeri se afrohet you know why why(2x)

Jeta film se me jetu n’Medelin ya
Kil-Kilo kilo ke treg jom vet me king pina
Gjith jom kon real per qata me kan merzi ya
Per-per qata me kan merzi ya

O qa po thu, kallxom qa po thu
Kurr nuk jom ndrru,jo kurr nuk jam ndryshu
O qa po thu, kallxom qa po thu
Nuk jom dorzu, jo kurr nuk jom dorzu (2x)

Ku je tu shku lali
Se do takohem lali
Si tutna kerrkujt lali
Pervec kti zoti tmadhi

Jeta film se me jetu n’Medelin ya
Kilo kilo ke treg jom vet me king pina
Gjith jom kon real per qata me kan merzi ya
Per-per qata me kan merzi ya

O qa po thu, kallxom qa po thu
Kurr nuk jom ndrru,jo kurr nuk jam ndryshu
O qa po thu, kallxom qa po thu
Nuk jom dorzu, jo kurr nuk jom dorzu (2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)