Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klajdi Haruni & Bruno - Plas (Remix)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Klajdi:
E shpirt, ti ndoshta mendon unë s'e di
Se kush ishe ti
Jo, unë nuk e di
Ti ishe fati im i zi, mbushur me ligësi
Edhe në fshehtësi
E bëje jetën tënde, ti
Si ta doje ti
Jo, unë nuk e di sot kush je ti

Andrea:
Akava movillo isi but dukhavdo
Akava movillo na beshella pi tiro
Akava movillo isi but dukhavdo
Akava movillo akh na beshella pi tiro

Bruno:
Dhe pse në rrethin tim je, s'më ke, nuk më ke
Dhe pse në rrethin tim je, s'kena me u pa mo, o o o o
Se problemi i jetës isha unë
Problemi jetës ty ka me t'mungu
S'kena me u pa, ke me m'harru

Andrea:
Akava movillo isi but dukhavdo
Akava movillo na beshella pi tiro
Akava movillo isi but dukhavdo
Akava movillo akh na beshella pi tiro

Flori:
Nuk jena mo, sa shpejt po më zëvendëson ti
Nuk jena mo, sa shpejt po më harron
Njësoj si unë ka me tu kthy
Ka me tu kthy ty, ka me tu kthy dyfish
Ka me tu kthy dyfish, ka me tu kthy
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)