Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Give Me Love

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Chorus:
She give me love I fell over,
No long talk ye she bend over,
She give me love I fell over,
No long talk ye she bend over,

I just get money with the team,
I just get money with the team,
Telefon ring dinga lingalin,
Telefon ring dinga lingalin,

Verse l:
Get money with the team de,
Gyal scream when I’m in there,
Boni be tha nuk dinte,
Po boni be tha nuk dinte,

Gati per aksione,
Cunat japin leksione,
Skena nevoj per Hollanden,
Se cunat rrisin mes Londre,

Sedi ca thojn kto,
Leku vjen pronto,
Tu numru pare while she dancing to azonto,
Piva 1 dopjo edhe 1 dopjo,
Me qe ra fjala ye du me shku dhe n’Tokio,

Krejt shoket I kom hustlers,
Dalim jasht kur vjen nata,
Dhe Kur shihna n’europe,
Pse mendon se çunat perdorin Lyca,

Chorus:
She give me love I fell over,
No long talk ye she bend over,
She give me love I fell over,
No long talk ye she bend over,

I just get money with the team,
I just get money with the team,
Telefon ring dinga lingalin,
Telefon ring dinga lingalin,

Verse ll:
Sa me pelqen kur ti shkon posht,
Ule krejt der sa t’bi n’tok,
Stili ri shum fringo,
Edhe 1 hit si telebingo,

Eci si diablo per rap jam diavolo,
I just wanna f**k but she’s telling me tiamo though,
Sdi se ca mendon zemer une nuk jam mario,
Bitches in my life like that money that come and go,

I just wanna chill back,
O Zemer how you that?
No hard feelings no relation zemer no no we don’t do that,
Ye we straight f**king - you smoke sutting?
Beat that pussy up like me nuh care about nutting,

Chorus:
She give me love I fell over,
No long talk ye she bend over,
She give me love I fell over,
No long talk ye she bend over,

I just get money with the team,
I just get money with the team,
Telefon ring dinga lingalin,
Telefon ring dinga lingalin,
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)