Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don Phenom - Ku Je

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
tash jom vetem po se kom dit vazhdoj jeten menoj cdo dit na ku mbeten zemren e djeg ti ku je po ti ku je

Ca ki qef per ditlindje ti cdo fundjav ki ditlindjen zemren tem ti e binde per njoni tjetrin na lindem kishe sdi qe merzitem ti e din un spo shifem e mallkova at diten kur ne dy u prishem zemra jem si nodike shum e ftoft me hile pi jeshile pa hile djegu boce boj lile si ma ke gjet paswordin si ma ke hap telefoniin nftyr tane shkoj loti po vet ke dasht me gjet kodin but I'm a player for life ni femen djatht e nji nmajt, ni foto veq me bo like, i'l probably f**k her tonight.

tash jom vetem po se kom dit vazhdoj jeten menoj cdo dit na ku mbeten zemren e djeg ti ku je po ti ku je

Ku shkon baby qa bon ti a je my baby sem ndon ti a je my baby I love you tdu ngat veti un te du.
zemer it's over baby ty stkom mo ngat veti nuk mjep fam na leki se tash sje mo ma beby me pas dashnin ngat qysh ish kon me pas dashnin ma shum tshijon nqoft se nuk mki ngat rri e mendon.
un po kom nostalgji me thirr pertoj se jom bosagji
a kthehesh prap edhe pse kom faj nuk kthehesh pas un bona hight.
me tradhtu e di qe esht mekat po ti e din qe i ndrroj per nat
kom nji femer ngat dhe nji tjeter ngat ti sje ktu sdi a kthehesh prap.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)