Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Party Turn Up

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Verse l:
I’m like look, ok, shif ca mendoj,
Sonte kom pi dhe nuk kam ca shpjegoj,
Femnat on me femnat dun loj,
Non stop e mbajn Noizy’n ngoj,

Noizy here Noizy there Noizy ktu atje everywhere,
Gocat here gocat there goca ktu atje everywhere,

Gwan tell em - ngjak sikur venem,
Kontroll mbi te sikur helem,
Sweet sikur melon,
Ngjyren si Nutella,

Chorus:
Party turn up when we turn up,
Tash coni durt nalt coni durt nalt,
Kena ardh me pi mu bo krejt f**ked up,
Spo ma nin ca thojn I’m living it up,

Edhe kerri n’tok dhe zheg per asfalt,
Edhe gazi n’fund ja dridhi dhe n’bark,
Edhe kjo ktu ngat dhe sapo u lag,
Edhe emrin sja di por yea we just f**ked,

Verse ll:
X2
Man a shout boo inna ur head,
Sdi a m’kupton pse m’thirrin legjend,
I do this for love ktu puro talent,
Sjam kon un me fat un e bona Krejt vet,

X2
Femnat vijn vet leku si det,
Otr me qen o sa qef,
Ti smund em prek ai smund em prek,
Boll po lodhen po kta jan shum cekt,

Chorus:
Party turn up when we turn up,
Tash coni durt nalt coni durt nalt,
Kena ardh me pi mu bo krejt f**ked up,
Spo ma nin ca thojn I’m living it up,

Edhe kerri n’tok dhe zheg per asfalt,
Edhe gazi n’fund ja dridhi dhe n’bark,
Edhe kjo ktu ngat dhe sapo u lag,
Edhe emrin sja di por yea we just f**ked
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)