Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erik Lloshi - Sa Du

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa du un me t’pa
Sa du un me t'fal
Sa du un' me e harru krejt
At dite kur jena nda

Me mu sa shume ke qesh
Me mu sa shume ke qa
E varfen asht fjala
S’po di si me ta thon

Aaa... zemra do me t'fal
Aaa... dhimbjen dot s'e mban
Aaa... me t'harru
A mundem mos me t'pas
Ky shpirt sa do me u kthye
Me mendje du me u nda

A thu valle m’ke dasht
A thu valle m’ke pas
A thua po t'dhemb sot
Ajo dite kur jena nda

Me mua sa ke qesh
Me mua sa ke qa
Me mua sa je knaq o shpirt
Cdo gje e ndanim bashke
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)