Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Koçi - Tradhetar

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hej tash fjalet moren vend
Me tjetren sonte ti po flen, genjeshtar je
Esht fakt, s'e kam xhelozi
Por sot e di se,kush ishe ti, gjithe jeten

N`pranveren e von asnji trendafil
Mo nuk qel, ti me mashtron pa stil,pa nivel
Hej ndoshta u be mire
Une e kisha shum veshtire ta bindi veten

Esht fakt kam shum xhelozi
Por sot e di se kush ishe ti,gjith jeten

N`pranveren e von asnje trendafil
Mo nuk qel
e ti me mashtron pa stil pa nivel
ti nuk i pate kto mekate nga dashuria
ti vec deshte me mposhtnu aaa
nuk e don ti tjetren e ke vec nga mania
cka po t dukem ty kur po m rren ne sy
mekatar jeee
ti mundesh me m’thy o te njoh mire une ty
ose tradhtar je
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)