Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don Xhoni - Freestyle (Diversitet)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ta deki sistemin nervor
un jam jashtoksor
big don xhon u pa
1 freestyle gjysem u bon hor
kto sjan llafe t kota
po po shihen ashiqare
dje 400 sot 100mij
du mi kthy en pare

se kom prit me ni freestyle kejt dhipat mi lu
ajo po don boksa boksa ntru ka lu
kshtuqe shake it shake it gal ti a je tum ngu
po menoj me ba album 100 dhipa tu i ndrru

A knej Paret jan tum prit
oferta mi tavolin
kallxom kan me kurtalis
per mu kry kjo karantin.

per kta juko potivana
jam puro albana
knej ka na ka djem luana
qe 2 her sba nana

I break the rules
call me gustavo razzeti
30 bulls
n magazin
plus ni 9tshe me veti

lirikisht mental
kok e bardh o kristal
shake dat ass mos u nal
Mos m shti
me bo skandal

pom thojn kujdes teksetet
permiso fjalorin
ty ta qi profesoreshen
atij ja ly profesorin

hala me kam n tok
hala Xhoni i mahalles
jom tu e ndjek andrren
per me ba krenare nanen
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)