Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blleki - Maj Lot

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
maj lot se pe shoh qe je permall
zemra tu ka kall a thu
qa u bo me kit ddjal
dikur ke ngat teje
ke 1 jet shune gzushme
shum keq e ni vetin kur i menoj do sene
a shoqnia e gabushme a un spasna pas mene
m'hupi buzqeshja e pranveres e hupi besimi nvetveti
i hupa kejta per me jetu 1 jet si mret
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)