Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - E Kalume Qoft

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Për gabimet tona nuk vlen ma as falja kur te vret takimi më e mir është ndarja pasha dinë e iman edhe pse dashni kam dhanë edhe pse zemer t'kam thanë ti te unë vend nuk ki lon

Ka ndodhë çka ka ndodhë e kalume qoftë sikur zemrën tone zemra jeme mos njoft
Ka ndodhë çka ka ndodhë e kalume qoftë sikur zemren tone Zemra jem mos njoft

Skisha dashtë në jetë md t'kujtu për t'keq
Nfillim ishe ëngjell ne fund dole dreq
Pasha din e iman edhe pse dashni t'kam dhanë
Edhe pse zemer t'kam thanë ti te unë vend nuk ke lon


Ka ndodhë çka ka ndodhë e kalume qoftë
sikur zemrën tone zemra jeme mos njoft
Ka ndodhë çka ka ndodhë e kalume qoftë
Sikur zemren tone zemra jem mos njoft
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)