Më mbaj mend (për 1 muaj)

Venera Lumani & Lind Islami - Ding-Dong

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Si shkendije kjo ide
Njemije vjete do te jete me ne
Lumturi kur e mendoj
Sa femije do te gezoj.

Deshirat n'a i thoni me germa
Me duart tona formojme zemra
Ndritin syte si kristale
Se do te haaaapen...

Ref:
Nje mije e nje dritare
Nje mije e nje dritare
Nje mije e nje dritare
Na na na,na na na
Naaa... 2x

Edhe sot do besoj
Sot me shume se dje shpresoj
Kur e nesermja te vij
Do te sjell vec dashuri
Ska me brenga edhe lot
Cfare kerkon me shume kjo bote?
Vec buzeqeshje fali Zot.

Deshirat n'a i thoni me germa
Me duart tona formojme zemra
Ndritin syte si kristale
Se do te haaaapen...

Ref:
Nje mije e nje dritare
Nje mije e nje dritare
Nje mije e nje dritare
Na na na,na na na
Naaa... 4x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)