Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marin - Uragan

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
REF2
ment i kom flow sikur uragan
pse po fol per mu pallavra
skem nevoj mu shit se ne na njohin tan
kqyri blicat nalt i ka krejt salla
let folin let tekin
f**k*n leytedin
ti mnjek une lekin
vij t’hekin e tnjekin
un keshi e keshi
buzqeshi prej xhepi
tvijna ku je ti me sene me veti
p***a t’nones kta prej interneti
bugjetin ma tmadh se begjeti shefqeti
me kta p***a tnones sun u mprek as shteti
kta dojn mem myt une hala spo deki
ment i kom flow sikur uragan
pse po fol per mu pallavra
skam nevoj mu shit se ne na njohin tan
kqyri blicat nalt i ka krejt salla
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)