Më mbaj mend (për 1 muaj)

B-Genius - Edhe 100

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dikush tjeter sonte n’ora 12
Ta uron ditlindjen
Un se pranoj qe eshte e vertet
Veten se kom bindje
Kuuu jeee tiiiii
Pse me mu sonte sje tiii
A malli sa mka marr
Me tfal pak dashni
Qysh mujte ti
Tkom dasht si fmiii
Sa shum fjal ke thon
E pa fjal mke lon ti

Ref:
I bofsh 100
100 pranvera
Edhe pse sjena na
Kujtime gjithka
Kur sje ti si ditlindjet tjera
Veq n onder t shoh hala
Edhe pse sdu me tpa
I bofsh 100

Fjalt qe kena thon tash i murr era
Ti nuk je ktu si nditlindjet tjera
I bofsh 100 pranvera
Ti trandafil me therra
Jeee najher at kujtona fjalt qe i kem thon na
Qa do qe ndodh njoni tjetrin se lojna
Ti mbinde egziston dashnia
Kohes ja pata lon krejt bindjet e mia
E koha pot kallxojke krejt qysh o puna
Pritjet pa shpres t vijn te huna
Shpesh dal prej vetes e me veten foli
Fjalt prej zemres fajin se ka alkoholi
Kena pas shum plane
E veq ni onder
Une ty nuse e ti mem pa dhonder
Gjithqka u shkatrru
Per gjithqka fajin kush e ka a thu
Fajin lema mu nuk ka rendsi
Arsyen e din edhe un e di jeejj
E nese tpysin qka ndodhi me neve
Kallxoju drejt besen e theveee

Ref:
I bofsh 100
100 pranvera
Edhe pse sjena na
Kujtime gjithka
Kur sje ti si ditlindjet tjera
Veq n onder t shoh hala
Edhe pse sdu me tpa
I bofsh 100
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)