Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anisa Veseli - Posht Nalt (Freestyle 2021)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Posht nalt ekipa online
Rri urt se me mu sta man
Per fam kurr sbona skandal
E ke pa e din mir kurr sko mu nal

Lutu lutu lutu ma mir ko me ta qit
Ty nuk tboj diss bad bi**h u know me

Tu e pru trendin si me magji
When i shot i shot
Kjo osht fo real

Make dat pus** go crazy
Ty nuk tdho respket je lame bre

Gjith ki me kon posht meje
Don me mar kuroren hajde merre!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)