Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Ismaili - Shko

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
TI MENDOVE SE CDOGJE BLIHET ME PARA NE JETEN TIME ERDHE TI SHKEL E SHKO PER HER GJITHCKA. KREJT CFAR KISHA UNE TI DHASH CFARE KERKON ME SHUME ASNJEHER TI SME KE DASHT KOT BESOJA UNE

REF. 2x:
Shko ne rrugen tende
Me le ne fatin tim
Mund ta blesh ti gjithe boten
Asnjeher dashurin

ASKUJT NUK I BESOVA ME SHUME NE KETE JETE U MUNDOVA TE JEM ME TY GJITHMON UNE ISINQERT ASNJEHER NUK E MENDOVA JETEN UNE PA TY VETEN TIME E HARROVA PER DASHURIN

REF. 2x:
Shko ne rrugen tende
Me le ne fatin tim
Mund ta blesh ti gjithe boten
Asnjeher dashurin

REF. 4x:
Shko ne rrugen tende
Me le ne fatin tim
Mund ta blesh ti gjithe boten
Asnjeher dashurin
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)