Më mbaj mend (për 1 muaj)

Melisa - Leje

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje
Se je tu dek mas meje, meje, meje, meje, meje
Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje
Une du me t'pas ty, une du me t'pas ty
2x

Kadale kadale ma merr zemren
Sa here pe kqyri, mendjen po ma luan
A e din shum mire s'mundet me m'zevendsu

E di po m'don
E di po m'don
S'e sheh me sy, e plas me zemer dhe menon
Tjetren me lon
Tjetren me lon
Se kshu nuk bon, nuk bon, nuk bon

Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje
Se je tu dek mas meje, meje, meje, meje, meje
Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje
Une du me t'pas ty, une du me t'pas ty
2x

Kadale kadale, xhan ti je tu tranu
Duket ashiqare djal pse s'vjen e ma thu
Tash ti je me te, per mu je tu menu

E ti po m'don
E ti po m'don
S'e sheh me sy, e plas me zemer dhe menon
Tjetren me lon
Tjetren me lon
Se kshu nuk bon, nuk bon, nuk bon

Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje
Se je tu dek mas meje, meje, meje, meje, meje
Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje
Une du me t'pas ty, une du me t'pas ty
2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)