Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juliana Pasha & Kamela Islamaj - Diçka

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(Juliana)
Diçka qe me ngacmon
Diçka qe me pushton
Diçka qe nuk arrij
Diçka qe vjen nga ti
Diçka qe fort kerkoj
Diçka qe enderoj
Diçka qe e ke ti
Diçka qe nuk arrij

(Kamela)
Diçka me ka verbuar
Nuk isha e mesuar
Me ben te fluturoj
Vetem kaq kuptoj
Uuuuu...
U jeeee oooo

(Bashke)
Qe atehere
une kohen nuk e kam ndjere
Zerin tend degjoj
dhe boten e harroj

(Juliana)
Gjerat nuk kane me vlere
Kur zerin tend degjoj
Dhe une si perhere boten e harroj

(Kamela)
Dhe une si perhere
Kur zerin tend degjoj
Gjerat nuk kane me vlere dhe boten e harroj

(Kamela)
Diçka qe me ngacmon
Diçka qe me pushton
Diçka qe nuk arrij
Diçka qe vjen nga ti
Diçka qe fort kerkoj
Diçka qe enderoj
Diçka qe e ke ti
Diçka qe nuk arrij

(Juliana)
Diçka me ka verbuar
Nuk isha i mesuar
Me ben te fluturoj
Vetem kaq kuptoj
Uuuuu
Hejjj o nonono

(Bashke)
Qe atehere une kohen
Nuk e kam ndjere
Zerin tend degjoj dhe boten e harroj

(Kamela)
Gjerat nuk kane me vlere
Kur zerin tend degjoj
Dhe une si perhere boten e harroj

(Juliana)
Dhe une si perhere
Kur zerin tend degjoj
Gjerat nuk kane me vlere dhe boten e harroj

(Bashke)
Kur gjerat nuk kane me vlere
Kur zerin tend degjoj
Dhe une si perhere boten e harroj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)