Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rina - Cali

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sin boy:
Cali california
Cali california
You ain't good but i want ya
You know just what i wanna...
California (4x)

Rina:
Cali california
Cali california
Un zemren ty ta mora
You know just what i wanna yeah...

Rina:
Sa here te shoh e sho gabimin qe kom bo
Mi mshel syt e ca kem bo mi kthy ne koh
Po von
Po te shoh ty me to
Po si un ajo ti e din
Nuk o nuk o
goosebumps
When i see you dancing in the club
I get goosebumps
`till i see you dancing with her
Go goosebumps
Mkujtohet koha kur me mu ke dal n club
Ftoft ftoft
Zemra shum e ftoft pa ty o
...

Sin boy:
Cali california
Cali california
You ain't good but i want ya
You know just what i wanna...
California (4x)

Rina:
Cali california
Cali california
Un zemren ty ta mora
You know just what i wanna yeah...

Rina:
Mos u bo kishe sem shef
Mos u bo qe ke harru
Planin e kem pas
N'California bashk me shku
Shpresat mi ke jep
Hala jon gjall sikur dru
Sa shum e du at vend po pa nuk muj me shku
LA-LA
Ti pse sje knejiiii
LA-LA
Tdu sa te urrejj
...
Rina:
Nuk po du ti me kon e shkum-ja  jem
Sa menoj me t lon ti prap em del
Une du ti me kon e shkrum-ja jem aaa

Rina:
Cali california
Cali california
You ain't good but i want ya
You know just what i wanna...

Sin boy:
Cali california
Cali california
You ain't good but i want ya
You know just what i wanna...
California (4x)

Rina:
Cali california
Cali california
You ain't good,but I want you
You know just what i wanna.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)