Më mbaj mend (për 1 muaj)

Semi Jaupaj - Jetike

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Un me frymen tende kam jetu
kaq vite
Ti e din se si te kam un ty
Jetike
Edhe kur me ndodh merzitem pak
Me jep gezim ti
E dicka qe nuk ka rendesi
I jep kuptim ti
Ne duart e mija
eren tende ndjej tani
E dua me shum un veten
kam dicka nga ti
Nuk dua te lahem eren tende ta jetoj
Me shihje me shihje
Qe e adhuroj
Lumturin mua kur ma vran
Epike
Ti ia mbyll plaget shpirtit tim
Jetike
Edhe kur me ndodh merzitem pak
Me jep gezim ti
E dicka qe nuk ka rendesi
I jep kuptim ti
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)