Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Shehu - Sy Në Sy

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Unë nuk dua të të them më fal, më fal.
Jo se lotët s'dua ti mbaj.
Koha jonë filloi dhe tash mbaroi, mbaroi.
Engjëllin lart e lam t'shikoj.

Tani në dhomën time mbeta vetëm.
Më mungon kujtimi i vjetër
me ty,
kur ishim sy në sy.
Tani në dhomën time mbeta vetëm.
Më mungon kujtimi i vjetër
me ty,
kur ishim sy në sy.

Unë nuk dua të më falësh,
jo se lotët s'dua ti mbaj.
Koha jonë filloi dhe tash mbaroi, mbaroi.
Engjëllin lart e lam t'shikoj.

Tani në dhomën time mbeta vetëm.
Më mungon kujtimi i vjetër
me ty,
kur ishim sy në sy.
Tani në dhomën time mbeta vetëm.
Më mungon kujtimi i vjetër
me ty,
kur ishim sy në sy.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)