Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Ti Ti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Eyo Giti, Noizy
O na thua

Ti ti, je ma e mira ti ti
Falma zemren ti ti
Pse s'ma jep nje shanc, ti ti o na na
Ti ti, ndoshta jo nuk din ti
Un te du, pse nuk rri rri
Falma vec nje nat, ti ti o na na

Dite e nat n’mendjen time ti je
Aj aj
O sa ta te du un ty iden s'e ke, ja ja
Lype ten boten si un sun gjen
O na na na
Po zemra ime vec per ty po rreh, ja ja
Uli, teket e tua uli
Nuk jam un ai qe po thu ti
Se te dua nuk kam faj aj aj
O uli, teket e tua uli
Nuk jam un ai qe po thu ti
Se te dua e nuk kam faj ja ja

O
Ti ti, je ma e mira ti ti
Falma zemren ti ti
Pse s'ma jep nje shanc, ti ti o na na
Ti ti, ndoshta jo nuk din ti
Un te du, pse nuk rri rri
Falma vec nje nat, ti ti o na na

Pse nuk rri edhe pak, edhe pak
Pse nuk rri ti aj aj
Tani e kuptoj pse pas teje vij aj aj
Buza bukur, syni syni bukur
Me t'pas afer e me t'bo t’lumtur
Edhe etjen me ty do ta shuj un
Je, a nuk e di, nuk e di ti ti

O ja ja, o ja ja ja
Jepma vetem nje puthje ti falma
O ja ja, o ja ja ja
Zemren time me ty do ta ndaja
2x

Ti ti, je ma e mira ti ti
Falma zemren ti ti
Pse s'ma jep nje shanc, ti ti o na na
Ti ti, ndoshta jo nuk din ti
Un te du, pse nuk rri rri
Falma vec nje nat, ti ti o na na
2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)