Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alisa Opari Luzi - Tiranë (A Lucky Love)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti me merr e nuk me kthen
Nje bilete e kam vec per vajtje
Vec per vajtje

Never thought I'd love that way
The feeling that I get of this place
I don't wanna...
Go away

Ohh...

Kjo ndjenja qe zemren ma merr
Eshte Tirana me dite e me nete

Ohh...

All nights where I could really play
Cause she
makes me stay

Chorus:
Her breath 3x
Can you hear her breath breath breath
Her breath 3x
Cause I love her breath breath breath

A lucky, lucky love,
lucky love
Te dua ty Tirane, moj Tirane
A lucky, lucky love
Lucky love
Ti zemren ma ke marre
moj Tirane

Go away

Ohh..

Kjo ndjenja qe zemren ma merr
Eshte Tirana me dite e me nete
Go away

Ohh..

All nights where I could really play
Cause she
makes me stay

Chorus:
Her breath 3x
Can you hear her breath breath breath
Her breath 3x
Cause I love her breath breath breath

A lucky, lucky love,
lucky love
Te dua ty Tirane, moj Tirane
A lucky, lucky love
Lucky love
Ti zemren ma ke marre
Ti moj Tirane (2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)