Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ronela Hajati - Alo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Alo, alo, alo
Ty te degjonja
Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja
S'e fsheha lumturin dhe ne cast te thash "te dua"
Dhe kjo ndodh tek cdo njeri

Ronela:
Alo, alo, alo
Ty te degjoja
Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja

O baby thirrem
Po jetoj me kujtime
Dhe sa kohe zemra ime?
Mbetem vec me inat, kjo dashni me afat
Na ka lon vetem boll u zgat
Kena bo shum gabime
Pastaj ram ne mendime vetem
Hajde gutu dhe pak, mos em ler me u plak
Tu te thirr une jam
Alo, alo, alo, alo, alo, alo
Ty po t'pres, baby
Alo, alo, alo, alo, alo, alo
Dej n'mengjes, aj jaj jaj
Alo, alo, alo, alo, alo, alo
Per ty vdes, aj
O baby, alo, alo, alo, alo, alo, alo
Pran telefonit me ma qel

Alo, alo, alo
Ty te degjoja
Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja
2x

Vig Poppa:
Busy, busy
Kaniher e thirr, dej busy busy
E ti po menon qe jam me tjeterkon, po je ka gabon e
Se kudo qe jom, mendt te ti i kom
... Let me get it on
Baby ca po bon?
Pse ton kohen rri vec en telefon?
Se po lyp ti llogari me t'dhon
Qado qe e boj s'em beson

Te dy:
Mos ta nin per mu
Se di qysh o prap ja boj ti thu "s'ta nin per mu"
Po ca ki me bo kur shkoj?
Niher em knaq, tani em plas
Niher je ferr, tani ekstaz
Kthena en shpi, 50 missed calls
Tash s'ta kthej se tash jam pissed off!

Ronela:
Alo, alo, alo
Ty te degjoja
Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja
2x
S'e fsheha lumturin dhe ne cast te thash "te dua"
Dhe kjo ndodh tek cdo njeri
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)