Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donjeta Morina - Lem Rahat

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Don me m'pa
Shume e ka marre malli
Si dikur kohen nuk ia fali
Don me plas
Don me m'pa
Shume e ka marre malli
Si dikur kohen nuk ia fali
Don me plas
Zemren me dhimbje ma ke ushqy
E prej mendjes tash t'kom fshi
Vone ty ta ka ni
Lem rahat
Ohh baby lem rahat
Osht koha jem mu knaq
Hajt vazhdo vuj ti pak
Lem rahat
Ohh baby lem rahat
Osht koha jem mu knaq
Hajt vazhdo vuj ti pak
Don me m'pa
Shume e ka marre malli
Si dikur kohen nuk ia fali
Don me plas
Don me m'pa
Shume e ka marre malli
Si dikur kohen nuk ia fali
Don me plas
Babe lem rahat
Jom mire pa ty
Zemra akull tash u shkrij
Jo mo s'po t'feeli
Lem rahat
Ohh baby lem rahat
Osht koha jem mu knaq
Hajt vazhdo vuj ti pak
Lem rahat
Ohh baby lem rahat
Osht koha jem mu knaq
Hajt vazhdo vuj ti pak
Don me m'pa
Shume e ka marre malli
Si dikur kohen nuk ia fali
Don me plas
Don me m'pa
Shume e ka marre malli
Si dikur kohen nuk ia fali
Don me plas
Asnihere nuk t'mjaftoj dashnia
T'mbyti krenaria
Tash t'shoqron vetmia
Zemer jom lodh me fjale
Po du vepra
Sa here m'ke thirr erdha
S'ka mo hera tjera
Lem rahat
Ohh baby lem rahat
Osht koha jem mu knaq
Hajt vazhdo vuj ti pak
Lem rahat
Ohh baby lem rahat
Osht koha jem mu knaq
Hajt vazhdo vuj ti pak
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)