Më mbaj mend (për 1 muaj)

Capital T - Buzeqeshje

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ama ni buzeqeshje
Mos e le en heshtje
I want you mah baby
Po du me t‘pa ty,po du me t‘pa ty 2X

Pershendetje m‘fal nese po t‘pengoj
Ni buzeqeshje deshta,nashta spe teproj
Hera e pare qe spo tutna qe gaboj
Po lem ta boj ni vrejtje,vec ni vrejtje

Kur po t‘thirri t‘thirri t‘thirri
Ktheje kryt se ti e din qe des des des me ti pa syt
Kur po t‘thirri t‘thirri t‘thirri
Ktheje kry,ti ktheje kryt se don mem myt

Ama ni buzeqeshje
Mos e le en heshtje
I want you my baby
Po du me t‘pa ty,po du me t‘pa ty 2X

Osht shume e thjesht
kom qef veq me t‘pa tu kesh
Si hajnesh ti mu zemren ma ke vjedh
Mendjen n'Qiell ti pe run si princesh
Po mos ma bon me hile ti mas shpine

E di e di e di qe ti mu don
Un e di e di e di qe ti mu don
E di e di e di per mu menon
Pse spe pranon pse spe pranon

Ama ni buzeqeshje.
Mos e le en heshtje
I want you my baby
Po du me t‘pa ty,po du me t‘pa ty 2X

Mos e le per neser
E di qe je ma babe
Ti mos e le per neser
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)