Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Zeqiri - Happy Birthday

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Happy birthday
Happy birthday
Happy birthday
Shkoon per ty
Tona pi shpis shpis shpis
Mir ja ka nis nis nis
Rri larg merzis zis zis zis
Happy jee
Se sonte je ndisponim ma tmirin
S'guxon kerkush me ta prish tripin
Happy birthdayy, Happy birthday
Happy birthday
E kallim valle per ty
Se kjo dit o per ty
Knojn shoqnia per ty
Shake it shake it
Fol qa po don ti dhojm na kejt ty
Veq chillit chillit my baby
Personi ma i rendsishem je ti
Qe 1 jete
Une ty tnjoh
Ishalla i mrrin krejt ato qe i do
Se tkom temin e temin se lo
Je ti, je ti i jemi hala
Happy birthday
Happy birthday
Happy birthday
Shkoon per ty
Tona pi shpis shpis shpis
Mir ja ka nis nis nis
Rri larg merzis zis zis zis
Happy jee
Se sonte je ndisponim ma tmirin
S'guxon kerkush me ta prish tripin
Happy birthdayy, Happy birthday
Me ta prish tripin
Ja prishim komplet vitin
Mos ta nin a mki ti
Familje a mki ti
Pse jom une e dehun
Nuk po rrej kurgjo
Se qysh une po shprehem
E din...
Qe 1 jete une ty tnjoh
Ishalla i mrrin krejt ato qe i do
Se tkom temin e temin se lo
Je ti, je ti i jemi hala
Happy birthday
Happy birthday
Happy birthday
Shkoon per ty
Tona pi shpis shpis shpis
Mir ja ka nis nis nis
Rri larg merzis zis zis zis
Happy jee
Se sonte je ndisponim ma tmirin
S'guxon kerkush me ta prish tripin
Happy birthdayy, Happy birthday
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)