Më mbaj mend (për 1 muaj)

2Ton - Corazon

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Veq ty tdu,tdu,tdu
A mbeson,a mbeson
Kur e thu thu mi corazon,corazon
Don me mkallxu ku po shkon
Ku po shkon
E qa bon bon,ty nuk ta nin 2x

Qa po bon ti sonte,sonte
Te une ka mbet era jote,jote
Menja veq te ti po shkonte,shkonte
Asnjeher per tjeter nuk mendonte,mendonte

Une tjeter kon nuk e preki,preki
Jo
Per ty krejt i heki
Po
Si ty sum terhekin
Jo
Asnjeher o bejbi,,se
Se e di kush je ti
E
Zemra jeme tgjeti e
E sa mir po dukesh se
Se Ti je mah lady

Veq per ty kom emocio-o-on
O sa mir e kupt-o-on
Menja veq te ti pom shk-o-on

Veq ty tdu tdu tdu
A mbeson a mbeson
Kur e thu thu mi corazon,corazon
Don me mkallxu ku po shkon ku po shkon
E qa bon bon ty nuk ta nin2x

Sa m'don edhe m'bon dom, dom
Ti ki qef un me t'kallxu ku jom, jom
Sa m'don edhe m'bon dom, dom
Ti ki qef un me t'kallxu ku (Jom, jom)
Ti kur m'thu alo, alo, alo, zonin ty ta njoh njo
Syt un kur ti shoh shoh, veten nuk e njoh njoh
Mke pa me gjithkon kon,ty mos ta nin ma von,mos ta nin ma von
krejt qa boj tani

Veq ty t'du, t'du, t'du, a m beson, a m beson
Kur e thu, thu, mi corazón, corazón
Don mem kallxu ku ku po shkon, ku po shkon
E qa bon bon ty nuk ta nin
Veq ty t'du, t'du, t'du, a m beson, a m beson
Kur e thu, thu, mi corazón, corazón
Don mem kallxu ku ku po shkon, ku po shkon
E qa bon bon ty nuk ta nin
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)