Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvana Gjata, Sickotoy & Inna - Papa

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[INNA:]
You saw me in a crowd
Like one, two, three was fallin'
And when you came around
I left it all behind, no runnin'
[Elvana Gjata:]
Backtrack
I never step back
I can't take it down
I know it could back fire
Round back, I never look back
I can't take it down
'Cause I feel it in the air

[REF. INNA:]
Tell me why he ran away, Papa
Like the sun he's gone for good
You tell me he was gonna pay, Papa
And he shot me down, down, down
Papa, and he shot me down, down, down
Papa, and he shot me (Down, down)

(He shot me down)
(Papa)
(Papa)
(He shot me down)

[Elvana Gjata:]
Se kur me sheh me crown
Like one, two, three ke ron ti
And when you came around
I left it all behind, no runnin'

[INNA:]
Backtrack
I never step back
I can't take it down
I know it could back fire
Round back, I never look back
I can't take it down
'Cause I feel it in the air

[REF. Elvana Gjata:]
Tell me why he ran away, Papa
Like the sun he's gone for good
You tell me he was gonna play, Papa
And he shot me down, down, down
Papa, and he shot me down, down, down
Papa, and he shot me (Down, down)
(He shot me)
(Papa)
(Papa)
(He shot me down)
Aah ( qendro me mu )
Aah ( vetem per mu )
Papa
Like the sun he's gone for good
Papa
And he shot me (Down, down)
(Papa)
(Like the sun he's gone for good)
(Papa)
(And he shot me down, down, down)
(Papa)
(Papa)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)