Më mbaj mend (për 1 muaj)

Melisa - Inati

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ty o ka tvjen inati-inat
inat-inati sa her un
po dal vet ke dasht ti
zemer na t'dy me u nda

e di po t'vjen inati-inat
inat-inati se po m'don
hala njo si un ti djalo
kurr mo s'ki me pas


se ki leht ti ke harru qe pa
mu se ki leht se ke vlersu
qe t'kam dasht vertet ke
menu qe ma mir je vet


ku meti,kjo dashnia jon
ku meti,thoje se pa
mu ske jet po per
ty nuk paska vlejt


e tash ti lali-lali
shum o ka tvjen inati
se na nuk jena mo
pa mu ca ki me bo

ty o ka t'vjen inati-inat
inat-inati sa her un
po dal vet ke dasht ti
zemer na dy me u nda


e di po tvjen inati-inat
inat-inati se po m'don
hala njo si un ti djalo
kurr mo ski me pas


e tash ti lali-lali
shum o ka tvjen inati
se na nuk jena mo
pa mu ca ki me bo


ty o ka tvjen inati-inat
inat-inati se her un po
dal,vet ke dasht ti
zemer na t'dy me u nda

e di po t'vjen inati-inat
inat-inati se po m'don
hala njo si un ti djalo
kurr mo s'ki me pas
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)