Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Lem

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti Me Tjeter Ti Me Tjeter Zgjodhe
Me Shku A Edin A Edin Ca M'Bone
Mu Me Dhimbjet T'Mija Po Don
Mem Lon Ti A Don Mem Lon A Po
Don Don Me Mbyt Don Mem Mbyt
E T'Mbetem N'Vorr

REFRENI

Lem Lem Lem Lem Lem Te Jetoj Me
Merzin Tem. O Lem Lem Lem Lem
Lem Te Jetoj Me merzin Tem

TEKSTI DY

O Dasht Zoti O Dasht Zoti Ke Bo
Vetmi Se Pa Ty Se Pa Ty Qenka
Shum Veshtir Me Dhimbjet T'Mija
Po Don Mem Lon Ti A Don Mem Lon
A Po Don Don Mem Mbyt E
T'Mbetem N'Vorr

REFRENI DY

Lem Lem Lem Lem T'Jetoj Me Merzin Tem. O Lem Lem Lem Lem
T'Jetoj Me Merzin Tem

Lem T'Jetoj Me Merzin Tem. Lem
Lem Lem Lem Lem T'Jetoj Me
Merzin Tem. Lem Lem Lem
Lem Lem T'Jetoj Me Merzin Tem
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)