Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artiib - Ki Me Pa Ti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kallzom pse m harrove ku ike e ku shkove
Kallzom kush pat faj a met faji n jetimore
Prej kur u largova nji djal nqaf e more
Fati jem ish kon bash si nfalltore
Nuk e di a kthehesh ti a kom me met nvetmi
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)