Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artiib - Pa Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Eyo dashni dashni mos um le nvetmi
Mos u mle me i ujit lulet me lot e syve tmi x2

Eyo babe babe ti pse ke shku
Un e di qe fjalt e tjerve na kan nda ty e mu
A e din qysh o pa ty njejt si pa sy
A e din qysh o pa ty njejt si pa frym
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)