Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vedat Ademi & Redina Trieshi - Edhe Nje Here

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
REF. 2x:
Edhe nje here
Syte nuk dua te ti ndaj
Mendimet qe me vene ne faj
Thelle ne zemer do ti mbaj- aj aj

...
...

Ndoshta t’kam njohur n’tjeter jete,
n’endrrat e mia vjen cdo nate,
e di sa shume sa shume te du,
e di sa shume sa shume te du

REF. 2x:
Edhe nje here
Syte nuk dua te ti ndaj
Mendimet qe me vene ne faj
Thelle ne zemer do ti mbaj- aj aj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)