Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bardhi, EAZ & XEN - Sa Mire Po Dokesh

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa mirë po dokesh, ajo pe din qe krejt o ka m'lun
Kur e lun mes shoqev, ah sa mir lojen po ma lun
3x

Un e ti bashk, npik tdites edhe nmes nates, nshtrat
Tu pi kyqe qysh po pershtatem jasht
Kur jom me ty s'e menoj famen
Futja estrades, jem cifti i dekades

Ah, Maria, Maria
Tu m'rreziku cdo nat
Vec me t'pa ty rahat
2x

Sa mirë po dokesh, ajo pe din qe krejt o ka m'lun
Kur e lun mes shoqev, ah sa mir lojen po ma lun
2x

Oh sa mir po dukesh, babe
S'di pse po ngutesh, babe
Kena vakt sat dush, baby kape?
E rollitem sikur Snoop and Dre
?
Do t'jesh
Gjithmon me mu, baby
Ty t'kam n'zemren tem
Mi hermosa, ti je zemra jem

Shawty, nese don mu me shkel secilen tok
No matter where vec nji phone boma adios
Kurr mo nuk kthem
Oh girl, s'je ka din per ty sa gota jan derdh
E gjithmon kur t'shoh kam me t'than:

Sa mirë po dokesh, ajo pe din qe krejt o ka m'lun
Kur e lun mes shoqev, ah sa mir lojen po ma lun
2x

Baby, sa mir po duket
Hupesh
N'aty dy sy nese gutesh
E bukur si kukull
Hupet e zhduket
routen n'Google
Udhes I do this for love
Zemren e ke guri, ama mu vec nji shanc
Omel e ka trupin, kejt e lujtin per to
Zemren ndy guj jam tu ra
This proof not enough
Folin dudes me inat
Nuk jom bad, un jam djal i mir
Zemer, nuk o fer, un ne bllok jam rrit
Du me ty vec me nji kufer boten me shetit
N'secilin qytet nga nji Hennesy

Sa mirë po dokesh, ajo pe din qe krejt o ka m'lun
Kur e lun mes shoqev, ah sa mir lojen po ma lun
4x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)