Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli & Fioralba Syla - Dujem

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(PA HILE DUJEM)

T’ka ardhe inati ty me m’thon te dua
E di pa hile ti me don vec mua
Se un jam bota jote e ti je bota jem
E ajo zemra jote rreh per qefin tem, per qefin tem

Ref. Pa hile dujem, dujem
Si sytë ti rujem, rujem
Te dua thujem, thujem
Si unë ti dujem, dujem


Se ne dashni nuk ka inat as lutje
E meriton zemra e ngrat nje puthje
Se une jam bota jote e ti je bota jem
E ajo zemra jote rreh per qefin tem, per qefin tem

Ref. Pa hile dujem, dujem
Si sytë ti rujem, rujem
Te dua thujem, thujem
Si unë ti dujem, dujem
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)