Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhelo Koci - Fotot

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Fotot me ty maja
I maja me ty i maja
Jo per ty su nala
Jo per ty su nala

E me lot i laja
I laja per ty i laja
Jo per ty su nala
Jo per ty su nala

U e pabes
Mpreve nbes
Un kisha shpres
Moj e pabes
Se 1 dit do vije ti
Se 1 dit do vije ti

U e pabes
Mpreve nbes
Un kisha shpres
Moj e pabes
Se 1 dit do vije ti
E me mu do rrije ti

Pse ti vetes ja bone
Kejta, kejta i shkaterrove
Tash, spo du me ni
Mo per ty spo du me ni!

Un fotot
Fotot tuja i maja
Me lot, un me lot i laja
Se, se te kom dasht
Tash kujtimet i lo pas

Se t'humbaaa jajaja
Un zemer ty te humba jajaja
Mkishe ne durt e tuja jajaja
uh zemer sem ke mo
tash iku ajo koh

Fotot me ty maja
I maja me ty i maja
Jo per ty su nala
Jo per ty su nala

E me lot i laja
I laja per ty i laja
Jo per ty su nala
Jo per ty su nala

U e pabes
Mpreve nbes
Un kisha shpres
Moj e pabes
Se 1 dit do vije ti
Se 1 dit do vije ti

U e pabes
Mpreve nbes
Un kisha shpres
Moj e pabes
Se 1 dit do vije ti
E me mu do rrije ti

Se t'humbaaa jajaja
Un zemer ty te humba jajaja
Mkishe ne durt e tuja jajaja
U zemer semke mo
tash iku ajo koh

Fotot me ty maja
I maja me ty i maja
Jo per ty su nala
Jo per ty su nala

E me lot i laja
I laja per ty i laja
Jo per ty su nala
Jo per ty su nala
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)