Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - Vajze Shqiptare

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
O moj vajze Shqiptare
kur kalon ndez zjarre
kush te pa e su verbua
Me ty shume u dashurua

Je vesh bukur plot me stil
Vajzat tona s'jane fasada
Jane te mira si Beniada

Sit ne club ke dal me pi
Je vesh bukur plot me stil
Vajzat tona s'jane fasada
Jane te mira si Beniada

Refreni (×2)
O moj vajze Shqiptare
Kur kalon ndez zjarre
Kush te pa e su verbua
Me ty shume u dashurua

(×2)
Sot ne club kercen lambada
Dukesh bukur si Beniada
Ke shume klas dhe je sharmante
Si Beniada elegante

(×2)
O moj vajze Shqiptare
Kur kalon ndez zjarre
Kush te pa e su verbua
Me ty shume u dashurua
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)