Më mbaj mend (për 1 muaj)

Durim Malaj & Yllka Kuqi - Nona

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[Durimi:]
Kqyr qfar femre
kqyr qfar femre
kqyr qfar femre ka ba nona, nona
Ma e fort nuk a as njana, njana

[Yllka:]
Kqyr qfar femre ka ba nona, nona
Ma e fort nuk a as njana, njana

[Durimi:]
Veq 3 sen po du me ti nje
1 per mu koke le
2 per mu koke rrit
3 prej meje s'ke ku me ik

[Yllka]
Hajt hajt kallxom
A ki pa ksi femre?
Veq niher me m'pa
Sun um hek prej mene
e me dal shancen nuk e ki
si kom renet per dashni

[Durimi:]
Kqyr qfar femre ka ba nona, nona
Ma e fort nuk a as njana, njana

[Yllka:]
Kqyr qfar femre ka ba nona, nona
Ma e fort nuk a as njana, njana

[Durimi]
Veq 3 sen po du me ti nje
1 per mu koke le
2 per mu koke rrit
3 prej meje s'ke ku me ik

[Yllka]
Hajt hajt kallxom
A ki pa ksi femre?
Veq niher me m'pa
Sun um hek prej mene
e me dal shancen nuk e ki
si kom renet per dashni

[Durimi]
Kqyr qfar femre ka bo nona,nona
Ma e fort nuk a as njana,njana

[Yllka]
Kqyr qfar femre ka ba nona,nona
Ma e fort nuk a as njana,njana

[Durimi]
Kqyr qfar femre ka bo nona,nona
Ma e fort nuk a as njana,njana

[Yllka]
Kqyr qfar femre ka bo nona,nona
Ma e fort nuk a as njana,njana
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)