Më mbaj mend (për 1 muaj)

Serena Sula - Twerk

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Po vjen si Serena mami
Ju po dukeni funny
Hani m*t hani
Kur vi un bohet tsunami
Jo artiste jo honey
Shkoni dilni ke xhami
E dridhi twerk twerk
E boj ma nxeht se vulkani

Nket shit jam hard bi**h
E dridhi e silli cuz I'm a star snitch
Ja ja
Leni le tplasin, le tplasin tbertasin
Na spo jau rrasim na nah
O jo nuk nalem
Tash e tutje kan ca me shkrujt portalet
E i kom pa bre
Bojn muzik veq me bo skandale

Kari npidh elefantit
Per fam do e hani e hani
Serenen dot jo se mani
Ca karin keni qe shani
Kam pa ca keni bo
Ju skeni gjo se skeni zo
E keni dhi mut keni bo
Demekin bo pa nal gjo

E di kur mshef po xhelozon
Hape gojen ti ca po don?
A po don lek a don fam
Se per kto sene sma han x2

Po vjen si Serena mami
Ju po dukeni funny
Hani m*t hani
Kur vi un bohet tsunami
Jo artiste jo honey
Shkoni dilni ke xhami
E dridhi twerk twerk
E boj ma nxeht se vulkani

Nket shit jom bossi
E dridhi e silli se pret Rolls Royce
Tfala tbon dosti
Qa per shnet θέλω να με νιώσει
Oh kto jan faktet
Ata qe mnjohin e din qe sdu me sha bre
Menja ke paret
Ka me hup skom Serena jo snalet

Per fam do e hani e hani
Serenen dot jo se mani
Ca karin keni qe shani
Kam pa ca keni bo
Ju skeni gjo se skeni zo
E keni dhi mut keni bo
Demekin bo pa nal gjo

E di kur mshef po xhelozon
Hape gojen ti ca po don?
A po don lek a don fam
Se per kto sene sma han x2

Po vjen si Serena mami
Ju po dukeni funny
Hani m*t hani
Kur vi un bohet tsunami
Jo artiste jo honey
Shkoni dilni ke xhami
E dridhi twerk twerk
E boj ma nxeht se vulkani
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)