Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Nusja Miss Bote

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
NUSJA JON MISS BOTE
MISS BOTE MISS BOTE
ME ÇKA TPASKA RITUR
NANA JOTE JOTE.

NUSJA VLLAU JON
DY ZEMRA DY ZEMRA
O KUSH NA KA INATI
JU PLAST ZEMRA O ZEMRA.

HAJDI ÇIKA HAJDI ME SHUPLAKA
KE VLLAU JON LE TI DALE FLAKA
HAJDI CIKA HAJDI ME DEF
A KE VLLAU JON DBOJNA ZEF.

NUSJA JON MISS BOTE
MISS BOTE MISS BOTE
ME ÇKA TPASKA RITUR
NANA JOTE JOTE.

NUSJA VLLAU JON
DY ZEMRA DY ZEMRA
O KUSH NA KA INATI
JU PLAST ZEMRA O ZEMRA.

HAJDI ÇIKA HAJDI KREJT NË VALLE
ME NUSEN E DHANDRIN KREJT ME KALLE
ATMOSFERA SONTE MAXIMUM
LUJ O DHANDER SONTE SKEM GJUM.

NUSJA JON MISS BOTE
MISS BOTE MISS BOTE
ME ÇKA TPASKA RITUR
NANA JOTE JOTE.

NUSJA VLLAU JON
DY ZEMRA DY ZEMRA
O KUSH NA KA INATI
JU PLAST ZEMRA O ZEMRA
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)