Më mbaj mend (për 1 muaj)

Venera Lumani & Lind Islami - Si Ta Them Une Ty?

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Jo asnjehere nuk u ndal dashuria
S'u ftohen jo jo kurre ndjenjat e mia
Asnjehere nuk e humba une drejtimin
Zemren e kam harte me jep orientimin.

Me ty ne agim
Deri n'oret e arta
Nuk ka perendim
Pa puthje si mjalta

Keshtu e kisha cu tane jeten
Lehte si mengjesi t'djelen
Zemer a me kupton?

Po si ta them une ty ty ty
Qe pa ty s'bej dot
Pika ime dobet

Po si ta them une ty ty ty
Qe te kam sa nje bote
Pika ime forte

Te kam jete
Vec per ty me rreh zemra
Adrenalina neper vena
Me ngrin shpirti
Kur afer na s'jena,
Mezi pres te kthehna
Mezi pres te kthehna

Me ty ne agim
Deri n'oret e arta
Nuk ka perendim
Pa puthje si mjalta

Keshtu e kisha cu tane jeten
Lehte si mengjesi t'djelen
Zemer a me kupton?

Po si ta them une ty ty ty
Qe pa ty s'bej dot
Pika ime dobet

Po si ta them une ty ty ty
Qe te kam sa nje bote
Pika ime forte
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)