Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Asllani - Corazon

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Si çdo nat nat,Po mendoj
Si cdo nat nat,Po tKerkoj
E si cdo nat nat,Lem po shkoj
Qe po vjen qe po vjen,Veten mashtroj

Nalu pak si çdo nat per ty mendoj
Veç nalu pak thirrem prap sa do larg shkojm
Hajd folem pak,tkam marak veten mallkoj se
Si cdo nat alkol ngat hanen po ftoj

Veç OOOO
Hajde ti te un ti fal tgjitha ty ca kaam
Veç OOOO
Besom qe per ty bebe i lej krejt ça kam un
Ndalem e meenooj!
N menje msillen hala, kto kujtime drama
ku ti çoj?
Veç ndalem edhe praaap shkoj!
Vetem na gjen nata, e shum ftoht sonte nshtrat, sasht njisoj ama.
Kan pe thirr me kon ti po del?
Lotet kush ti fshin syt ti mshel
Hajde thum zemren kush ta çel
Hajde thum sonte kush tkap nbel

[REFF×2]
A po don a sdon?
Me mu mu kon
Qysh je me mu
Nuk je jo me Tjeterkon
Mi corazon ti corazon ooo corazon

Ò Ó mi corazon a mdo mu?
Me ata sy ata sy um ki tranu
Spo besoj kur po thu qe mke harru!
Corazon ohh corazon

Skam dashni per 1 nat tdu tan jeten
Ca ne bom tani kujtime mbeten
Tu t dash ty bebe e kam lan veten
Mi corazon oo corazon

Ndalem e meenooj!
N menje msillen hala, kto kujtime drama
ku ti çoj?
Veç ndalem edhe praaap shkoj!
Vetem na gjen nata, e shum ftoht sonte nshtrat, sasht njisoj ama.
Kan pe thirr me kon ti po del?
Lotet kush ti fshin syt ti mshel
Hajde thum zemren kush ta çel
Hajde thum sonte kush tkap nbel

[REFF×2]
A po don a sdon?
Me mu mu kon
Qysh je me mu
Nuk je jo me Tjeterkon
Mi corazon ti corazon ooo corazon
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)